Результати останніх досліджень показують, що жінки часто виступають “розлучницями”, зазіхаючи на сімейне благополуччя знайомих пар. Чоловікам навпаки – не властиво відбивати партнерок у інших представників сильної статі. Про це заявили психологи з Університету Міссурі.

Вчені і психологи вже давно знають особливість чоловічого мислення. Здоровий чоловік розглядає всіх оточуючих його жінок, які не мають з ним родинних зв’язків, в якості потенційних сексуальних партнерок. Але психологам з Університету Міссурі вдалося довести, що це правило перестає діяти, коли чоловік спілкується з дружиною або дівчиною свого друга або знайомого. Дослідниками фіксувалися різкі падіння рівня тестостерону в організмі чоловіків в цей момент.

Читайте також:  Чоловікам розповіли про ідеальний вік для зачаття дитини

“Саме дружні зв’язки допомагали людям будувати спільноти, племена, а пізніше, і цілі держави. Чоловіка, який зазіхнув на дружину свого друга, вважали в усі часи зрадником. Зрада в свою чергу породжувала міжусобицю, в результаті чого суспільство ставало вразливим і нестабільним, і часто зовсім припиняло своє існування”, – стверджують психологи.