Якщо у вас постійно проблеми зі шлунком або ви не можете скинути вагу, то є ймовірність, що справа в продуктах, які ви їсте. Деякі з них тільки здаються «здоровими», а насправді вам можуть зашкодити.

Ось п’ять продуктів, які не варто брати в супермаркеті, навіть якщо вони лежать на полиці з «корисною їжею».

Йогурт із низьким вмістом жиру. Справа в тому, що в багатьох подібних продуктах разом з жиром зникають і вітаміни А і D, а ще в них часто додають крохмаль і цукру. Тому краще купити менше молочних продуктів, але це будуть продукти якісніші, ніж вибрати знежирені.

Фруктовий сік. Його не можна пити щодня багато. Головний тренер фітнес-центру Тереза ​​Компанкова рекомендує взагалі фрукти вживати у твердому вигляді та відмовитися від смузі. Крім того, при покупці нектарів та соків потрібно уважно дивитися на етикетку: зазвичай ці напої містять багато цукру. Те саме стосується 100-відсоткових соків із магазину.

Сироп агави. Його точно не можна назвати ні дієтичним, ні корисним. У цьому сиропі – 75% фруктози, а якщо її занадто багато, це може викликати проблеми з перетравленням їжі. Якщо вживати такий сироп тривалий час, то він може призвести до появи жиру на животі, проблем з роботою печінки та до метаболічного синдрому.

Салатове заправлення. Багато таких заправках багато калорій, а також містяться додані цукру, ароматизатори, підсилювачі смаку. Експерт з харчування Віра Бурешова рекомендує використовувати як заправку для салату олію холодного віджиму, бальзамічний оцет та трави або йогуртовий соус, приготовлений удома.

Запечені мюслі. У подібних злаках надто багато цукру. Також запечені мюслі є промислово переробленим продуктом. Замість них краще купувати вівсяні пластівці і додавати туди корицю, банан або їх зі шматочком шоколаду, що містить багато какао. Відмінним вибором, за словами фітнес-тренера Терези Компанкової, буде домашня гранола.