Існують продукти, яких при схудненні потрібно уникати всіма силами. Інакше вони просто зведуть нанівець весь ваш прогрес у рятуванні від зайвих кілограмів.

The Nutrition Twins Теммі Лакатос Шамес та Ліссі Лакатос, зареєстровані дієтологи, персональні тренери та провідні експерти зі здорового способу життя, перерахували п’ять найгірших продуктів, наповнених «порожніми» калоріями, пише Eat This, Not That. Через них ви тільки швидше набиратимете вагу.

Солодкі безалкогольні напої, спортивні напої, енергетики. Вони приємні на смак, але в них дуже багато цукру і немає жодних поживних речовин. В результаті після їх вживання спочатку різко підвищується рівень цукру в крові та енергії, а потім швидко і різко знижується. Замість цих напоїв краще візьміть воду, чай чи сельтерську воду з лимоном чи лаймом.

Випічка. У печиві, випічці, тортах, пончиках міститься багато цукру, солі, очищених злаків та насичених жирів, які закупорюють артерії. Всі ці продукти можуть викликати запалення, через яке важко схуднути і набагато простіше набрати вагу.

М’ясо: ковбаса, бекон, хот-доги. Таке м’ясо багате на насичені жири: як правило, нітрати. Ці речовини закупорюють артерії та призводять до розвитку запалення. Замість м’яса віддайте перевагу жирній рибі, такій як лосось, оселедець.

Картопля фрі. Він викликає запалення і зовсім не містить клітковини. До того ж солоні та жирні закуски сприяють тому, що людина хоче їх їсти ще й ще. Якщо ви хочете з’їсти страву з картоплі, виберіть краще запечену картоплину зі шкіркою: вона, навпаки, зменшить запалення.

Алкоголь. Він є висококалорійним, прискорює появу почуття голоду, а також змушує вас менше думати про те, що ви їсте.