Прискоривши метаболізм, можна з успіхом худнути і підтримувати здорову вагу у важкому для цього віці після 40 років.

Існує кілька простих рішень, що допомагають прискорити метаболізм тим, хто вже переступив рубіж 40 років. Перш за все, для цього потрібно почати більше рухатися.

Вправи. При сидячій роботі потрібно перериватися кожні 45 хвилин на невелику розминку, під час якої можна виконувати вправи або прогулюватися. Це просте рішення збільшує обсяг фізичної активності, змушуючи м’язи тіла діяти активніше.

Вживати білок. Просте рішення, що допомагає після 40 років налагодити харчування, що прискорює метаболізм, таке: вживати їжу кілька разів на день невеликими порціями, додаючи в кожну трохи білкових продуктів – яйця, курятину, сир, горіхи.

Снідати. Щоб прискорити метаболізм, снідати потрібно не пізніше 30 хвилин після пробудження. Фізіологічно організм в цей час налаштований на прийом їжі – вона потрібна йому для виробництва енергії, тому витрачається з найбільшою активністю. Відсутність їжі змушує тіло переходити в режим енергозбереження, сповільнюючи обмін речовин.

Пити зелений чай, каву. Ще одне просте, але ефективне рішення – вживати ці напої в першій половині дня. Наприклад, чай, випитий в обід, може прискорити метаболізм на 5-7%: він містить речовини, що роблять більш інтенсивними процеси спалювання жиру. Кофеїн також діє як жироспалювач.

Їсти свіжі рослинні продукти. Фрукти, овочі, ягоди, зелень багаті антиоксидантами, ефективно допомагають нормалізувати метаболізм, борються із запаленням, яке лежить в основі ожиріння.