Психологи назвали спільну рису нещасних людей – це незрілість. Причина життя без щастя полягає в неготовності нести за нього відповідальність.

Медики розповіли, що якщо людина не несе відповідальності за слова і вчинки, то наражає на небезпеку свої відносини і завдає шкоди оточуючим. Так, всі нещасні люди наділені однаковою особистісною рисою – незрілістю, і в кінцевому підсумку виникає незадоволеність власним життям.

Щастя – це внутрішня робота, а нещастя – наслідок зовнішнього впливу. Експерти кажуть, що людина сама коваль свого щастя, а ось нещастя – сукупність вчинків, якостей, стилю мислення та адаптації. У дитинстві всі проблеми вирішують батьки, а в усвідомленому віці доводиться розраховувати тільки на себе. І ось тут виникає проблема: неготовність нести відповідальність за своє життя, доросла «дитина», виявляється, не виросла і не розуміє, чому весь світ не допомагає в її безпорадності.

Читайте також:  Терапевт розповіла про першу ознаку артриту, яка з'являється вранці

Фахівці відзначають, що зріла людина знаходить щастя в повсякденному житті: радіє кар’єрним досягненням, новому дню, улюбленій родині. Зрілість допомагає зосередитися на довгострокових планах, не зупиняючись на тимчасових бажаннях, а незрілі особистості на це нездатні.