Наукові фахівці представили топ продуктів, які можуть вплинути на здоров’я шкіри і зробити її молодшою.

За словами лікарів, наявність здорової, рівної і гладкої шкіри невіддільне від хорошого стану організму. Продукти, які рекомендуються ними для поліпшення стану шкіри, йдуть на користь насамперед загальному здоров’ю.

Зокрема, оздоровлює стан шкіри гарбузове насіння, що містить у собі цинк, а також незамінні жирні кислоти, в тому числі омега-3, 6 і 9. Завдяки цьому «букету» знижується схильність до запалення шкіри.

Інший омолоджуючий шкіру продукт – це насіння льону або лляне масло. Їх вживання дає ефект детоксу, захищає від почервонінь, висипань, свербежу.

Украй корисна для шкіри редиска. Цей овоч відрізняється підвищеним вмістом сірки, кремнію і вітаміну С, і цей набір корисних мікроелементів підвищує вироблення колагену – білка, що забезпечує шкірі гладкість і пружність.

Крім того чудову дію на шкіру надає вживання темної зелені. У ній зазвичай завжди багато сірки – мінералу молодості. Сірка є важливим компонентом кератину – білка волосся, шкіри та нігтів, ефективно захищає від різних дерматологічних неприємностей на зразок акне і почервонінь.

Омолоджує шкіру і вживання баштанних. Дині і кавуни – прекрасні джерела вологи, яка розгладжує шкіру. І не просто вологи, а вологи вітамінізованої: в кавуні, зокрема, містяться вітаміни В1 і В2, багато калію, у дині – також вітаміни групи В, вітаміни А, Е і С і відразу ціла колекція мінералів, включаючи магній, цинк, залізо і ту ж сірку.

Ще один скромний, але надійний в справі оздоровлення шкіри продукт – огірок. Як і баштанні, він насичений живильною вологою, яка разом з діоксидом кремнію може довести шкіру до ідеального стану.

Також для тих, хто хоче виглядати моложаво, незамінна морква. Високий вміст в ній бета-каротину забезпечує шкірі пружність і легкий тон засмаги, а високий вміст антиоксидантів, які зв’язують вільні радикали, допомагає уповільнити процес старіння шкіри.

Джерело: МедікФорум