Медіа-портал Еat This! Not that! опублікував статтю доктора медичних наук Меган Мешер-Кокс, яка назвала п’ять звичок, через які можна зруйнувати своє тіло після 50 років. Зміна способу життя є основою для гарної фізичної форми.

Поради фахівця забезпечують можливість залишатися молодим якомога довше. Деякі люди їдять мало овочів і фруктів, в такому випадку організм не отримує необхідної кількості корисних елементів, що призводить до хронічних захворювань. Йдеться про цукровий діабет, гіпертонії і ризик раннього виникнення деменції.

Недолік сну також здатний поступово зруйнувати тіло. Нічний відпочинок за часом повинен становити 7-8 годин, що вкрай важливо для підтримки фізичного, емоційного і психічного здоров’я. Слід пам’ятати, що тілу потрібно відновитися після кожного прожитого дня. Третім способом, що руйнує організм, є недолік фізичних вправ.

Читайте також:  Перфекціонізм може довести до алкоголізму

Рекомендується більше рухатися, займатися фізкультурою і спортом не менше трьох разів на тиждень. Багато людей малорухливі через специфіку їх роботи, що призводить до скорочення тривалості життя.

Перебуваючи в офісі, необхідно через кожну годину виділяти по п’ять хвилин на розминку. Слід більше приділяти уваги спортивним навантаженням, рекомендуються піші прогулянки на свіжому повітрі або їзда на велосипеді.

Самотність негативно впливає на психіку людини, заважає йому залишатися щасливим і здоровим. Сімейні відносини прикрашають життя, роблять її багатшою, це вкрай важливо для людини. Одружені чоловіки і заміжні жінки живуть довше тих, хто не може або не бажає мати сім’ю.

Читайте також:  Як уповільнити старіння: їжа, від якої потрібно триматися подалі