Від правильної підготовки до нічного відпочинку і навіть пози під час сну залежить стан нашої шкіри. І ось 4 золоті правила, дотримання яких допомагає загальмувати природні процеси старіння.

Чисте обличчя. Не треба лягати спати, поки ви повністю не видалили з обличчя денний пил і бруд. Це стосується, безумовно, і всіх слідів макіяжу. Обов’язково використовуйте багаті поживними речовинами крему, або натуральні засоби для очищення шкіри. Якщо ви не очистите обличчя, це може спровокувати появу зморшок і пігментних плям набагато раніше терміну.

Маски для обличчя. Сьогодні індустрія косметології пропонує величезний набір самих різних масок для обличчя, вибір яких визначається індивідуальними особливостями. Він залежить від рівня жирності шкіри і навіть від кольору волосся. Підберіть ту маску, яка допомагає утримувати вологу і одночасно очищати шкіру.

Ванна перед сном. Доброю ідеєю буде прийом ванни перед сном. У воду можна додати масло магнію або його сульфат, щоб позбутися від прищів і інших шкірних захворювань. Хвойні ванни, як було доведено, також сприяють сонливості.

Правильне харчування. Добре відомо, що наїдатися перед сном не можна. Але за три-чотири години можна повечеряти, проте вибір страв повинен залежати від їх користі для здоров’я. Ідеально, якщо вони містять вітамін A, B і С, цинк, жирні кислоти для здорової і молодої шкіри. Овочевий салат з деякою кількістю риби буде ідеальним вибором, пише The Health Site.