Американські вчені провели незвичайне дослідження. В ході нього їм вдалося з’ясувати, як один з популярних напоїв впливає на тривалість життя.

В рамках роботи фахівці проаналізували дані 1,2 тис. пацієнтів з раком товстої кишки. Результати дослідження показали, що пацієнти, які випивали дві або більше чашки кави в день, затримували загострення хвороби і, таким чином, жили довше, ніж ті, хто не п’є каву.

Причому, чим більше людина пила каву, тим краще результат це приносило, передають «Вести Подмосковья» з посиланням на JAMA Onkology. За словами вчених, ці дослідження можуть вказувати на те, що напій містить антиоксиданти і протизапальні сполуки, активність яких ефективна при запущених захворюваннях.

Раніше фахівці розповіли, як пити каву з більшою користю для здоров’я. За словами медиків, такий напій містить величезну кількість антиоксидантів і корисних поживних речовин, що захищають від ряду захворювань. Крім того, кава дозволяє знизити ризик розвитку діабету, деменції і хвороби Паркінсона.