Недавні наукові дослідження показали, що в день корисно випивати до трьох чашок кави – цей напій виявив здатність відновлювати пошкоджені клітини міокарда. Фахівці дали кілька рекомендацій про те, як краще для організму вживати каву.

Зокрема, експерти радять запам’ятати, що каву ніколи не потрібно пити натщесерце. Кофеїн є сильним стимулятором, і якщо він потрапляє в організм, ще не отримав калорії для виробництва енергії з їжі, це може викликати серйозні порушення. Приміром, можуть постраждати обмін речовин і ендокринна система, а також органи травлення.

Фахівці рекомендують додавати в каву трохи масла-вершкового або кокосового. Таким чином організм отримає дуже корисні жири, яких багато в цих видах масла, дуже корисні для нього жири, здатні знизити рівень «поганого» холестерину в крові і допомогти нормалізувати тиск.

Крім того, в каву слід класти корицю. У кориці міститься велика кількість антиоксидантів, які захищають клітини організму від поломок, викликаних молекулами вільних радикалів. Також кориця відрізняється здатністю зменшувати рівень цукру в крові.

Відмовтеся від звички додавати цукор в каву. Експерти рекомендують замінити його прянощами, медом. Солодкі напої негативно позначаються на фігурі.

Вживати каву корисно разом з какао – такий тандем активізує приплив крові до мозку людини, покращує концентрацію уваги, посилює когнітивні здібності і при цьому не дає підвищеної тривожності – одного з найбільш негативних ефектів кави.

Раніше ми писали про те, чому краще не пити розчинну каву.

Джерело: МедікФорум