Хоча цибуля здається простим продуктом, насправді вона може похвалитися великою кількістю позитивних властивостей. Експерти рекомендують включати його до раціону для зміцнення здоров’я.

У складі цибулі є аллілсульфід, це компонент, який допомагає розріджувати кров. Саме він провокує відчуття печіння в очах при нарізанні овочів, тому гірчить у роті. Речовина не дає крові згортатися, буде корисною при підвищеному тиску, інфаркті, артеріосклерозі.

Крім того, продукт перешкоджає зростанню рівня глюкози у крові, скорочуючи ризик розвитку діабету. Багатий овоч та кверцетином. Цей поліфенол відомий своїми антиоксидантними якостями, що сприяє уповільненню старіння та утворення зморшок. Також зменшується ймовірність зіткнутися із застудними захворюваннями та онкологією. Знайти в цибулі можна і глутатіон, що сприятливо впливає на здоров’я печінки та очей.

Аллілсульфід славиться і своїми бактерицидними властивостями, розправляючись із хвороботворними бактеріями. Він допомагає протистояти астмі, застуді, грипу, зміцнює імунну систему.

У складі цибулі досить розчинної та нерозчинної клітковини. Це сприяє профілактиці запорів, також допомагає очищати організм від шлаків. Олігосахариди у продукті позитивно впливають на кишкове середовище, тоді як кверцетин допомагає боротися із запаленнями.

В овочі є калій, він сприяє виведенню з організму зайвої солі та рідини. Він ефективно протистоїть втомі та допомагає зменшити набряки. У поєднанні з вітаміном B1 калій дозволяє зарядитись бадьорістю. Визначити згаданий елемент можна, наприклад, у свинині.