Ішемічна хвороба серця є єдиним «найбільшим убивцею», зазначаючи, що надмірна вага чи ожиріння можуть «збільшити ризик ішемічної хвороби серця». Якщо ви страждаєте на ожиріння, вам слід звернутися до свого терапевта за порадою про безпечне схуднення.

Найкращий спосіб зменшити вісцеральний жир – це схуднути і сісти на дієту. Вісцеральний жир краще реагує на дієту та фізичні вправи, ніж жир на стегнах, і додається, що регулярні фізичні вправи також можуть запобігти поверненню вісцерального жиру.

Навіть якщо ви не можете змінити свою генетику, гормони або свій вік, ви можете знизити ризик захворювання, просто висипаючись, пише Express.

Хоча медична спільнота все ще намагається розібратися у складному взаємозв’язку між сном і масою тіла, з’явилося кілька потенційних зв’язків, які наголошують на потенційній користі втрати ваги від гарного нічного відпочинку та негативні наслідки недосипання для здоров’я.

У ньому йдеться, що з поширених гіпотез про зв’язок між вагою і сном пов’язані з тим, як сон впливає на апетит.

Якщо у вас надмірна вага, зміни у вашому раціоні та рівнях фізичної активності – це перший крок до того, щоб допомогти вам схуднути. Усім потрібна різна кількість сну. У середньому дорослим потрібно від 7 до 9 годин, а дітям — від 9 до 13 годин.

Кофеїн та алкоголь можуть перешкодити вам заснути та перешкодити гарному сну. Тому людям рекомендується скоротити вживання алкоголю та уникати вживання кофеїну перед сном.