Перший прийом їжі вважається найважливішим, оскільки дозволяє почати день зі здорової ноти і забезпечити організм необхідною енергією. Багато хто знає, що одним з найздоровіших страв на сніданок вважається вівсянка, яка багата важливими поживними речовинами і клітковиною.

Однак, незважаючи на гадану простоту приготування страви, є кілька нездорових способів, які можуть його зіпсувати. Лікар-дієтолог Маккензі Берджесс розповів, як не допустити головної помилки, пише Eat This, Not That!.

Хоча злакові і містять велику кількість різних вітамінів і мінералів, кількість білка в них невелика, зазначив він. “За даними Міністерства сільського господарства США, одна миска вареної вівсянки, приготовленої з використанням води, містить тільки 6 грамів білка. Наша мета – близько 15-20 грамів білка на сніданок”, – розповів лікар.

Він пояснив, що якщо почати день з великої дози протеїну, то можна набагато довше залишатися ситим. Щоб збільшити вміст білка в каші, Берджесс порадив додати в неї кілька ложок грецького йогурту, ложку горіхового масла або протеїнового порошку.

Горіхове масло також додасть страві яскравий аромат, а грецький йогурт зробить його більш кремоподібним, додав дієтолог.