Вчені з’ясували, які якості в чоловіках найбільше подобаються жінкам.

Прийнято вважати, що якщо у чоловіка немає типово красивої зовнішності, то його може врятувати почуття гумору. Це дійсно так, але в лідерах виявилося зовсім інша якість, і канадські дослідники це довели.

Вчені вирішили перевірити, як часто чоловіки займаються сексом. Вони провели анонімне анкетування у дорослих громадян. Також добровольців опитали, щоб з’ясувати, якими добрими справами вони займаються (волонтерство, допомога близьким або сусідам, благодійність), а також просили дати характеристику та опис своїх партнерів.

Проаналізувавши дані, експерти прийшли до висновку, що чоловіки-альтруїсти більше за інших мали сексу за той же період, що представники сильної статі, які не допомагають нікому. Альтруїсти навіть випереджали тих, хто мав постійного партнера.

– Пізніше ми провели такий самий експеримент за участю студентів-добровольців. І результат виявився таким же, – прокоментував учасник дослідницької групи Картер Міллер.

Ще в 2016 році було встановлено, що для сексу “на одну ніч” жінки воліли вибирати егоїстів і зарозумілих чоловіків. Але в плані серйозних стосунків вони зупиняли свій вибір на «славних хлопцях», так як у них жінка бачить надійну опору для створення міцної сім’ї.