Слідуючи простим правилам від дієтолога, оздоровитися і схуднути буде легше і ефективніше.

Відомо, що успіх в схудненні багато в чому залежить від метаболізму. Якщо обмін речовин швидкий, то зайвий жир не відкладається на боках і попі, а якщо він повільний, то чекай біди. Як прискорити обмін речовин розповіла дієтолог центру дієтології та здорового харчування Марина Сопова.

П’ять корисних порад для тих, що худнуть:

Правило №1. Нормальний сон

Доведено, що саме від якості сну залежить метаболізм людини. Якщо регулярно недосипати, то рівень цукру в крові знижується, через що мозок думає, що організм голодує. Тоді-то і включається механізм запасання. Виходить, що будь-яка їжа, яка потрапляє в рот, йде в жирове депо.

Читайте також:  Продукти, які особливо ефективні для боротьби з випаданням волосся

Примітно, що психологічно невиспана людина також не може правильно підходити до харчування і грішить зі шкідливою їжею.

Правило №2. Яйця потрібно їсти цілком

Серед тих, що худнуть є міф, що жовток вкрай шкідливий для фігури. Тому вони і їдять один лише білок. Дієтолог просить зупинитися і перестати так робити! Адже жовток собою являє просто джерело корисностей. Ці сполуки допомагають метаболізму бути швидшим. Не можна позбавляти себе вітамінів і жирних кислот, які містить яєчний жовток, каже дієтолог. Наприклад, холін, що міститься в ньому є дуже потужним з’єднанням. Він здатний загальмувати ген, який відповідає за накопичення жиру навколо печінки. Єдине, важливо знати міру! 1-2 жовтки в день – це максимум.

Читайте також:  Сучасні люди з'їдають дуже велику кількість пластику

Правило №3. Ходіть в сауну

Особливо корисна для тих, що худнуть – інфрачервона. Цей вид сауни благотворно впливає на шкіру і роботу внутрішніх органів, важливий він і для швидкості метаболізму.

Крім того, сауна фізично допомагає схуднути. Через спеку виникає пітливість, тіло починає палити калорії з потрійною силою. А із зайвою водою також йдуть токсини, які для людини шкідливі.

Продовження на наступній сторінці: 1 2