Вакцинація є вельми корисною мірою захисту від різних хвороб. Проте вчені з’ясували, що немає ніякого сенсу робити щеплення пишнотілим людям. Детальніше про дослідження повідомимо в матеріалі.

Так, люди з надмірною вагою практично не реагують на щеплення від грипу. Вважається, що ожиріння порушує роботу природних імунних функцій людського організму, що ускладнює лікування вірусу. З цих причин протигрипозна вакцинація може бути абсолютно безглуздою для людей, у яких є зайві кілограми.

Американські вчені провели експеримент за участю тварин. Дані були підтверджені. Виявилося, що щеплення від грипу набагато краще захищають худорлявих мишей, ніж тих, хто має надлишкову вагу. Останні гризуни були більш уразливі до дії вірусу на організм. Він глибше проникав у легені, утруднював ліквідацію завданої шкоди організму.

Читайте також:  Болить спина? Можливо, у вас рак

За статистикою, люди з ожирінням набагато частіше опиняються в лікарнях, частіше вмирають від вірусу грипу. Експерти припускають, що в цьому можуть бути винні вакцини, які не мають жодного ефекту на пишнотілих людей.

Джерело: 7mednews