Лікарі різних спеціальностей розповіли, як організм реагує на алкоголь, якщо ви вже переступили до середнього віку.

Журналісти з видання The Telegraph поговорили з провідними світовими фахівцями на тему, як алкоголь впливає на організм людини старше 40 років.

Професор Університетського коледжу Лондона і головний лікар благодійної організації Drinkaware Пол Уоллес пояснив, що алкоголь, проникаючи в мозок, працює як депресант, хоча багато хто сприймає його як антидепресант. Справа в тому, як зазначив лікар, з часом алкоголь призводить до проблем з настроєм, викликає зайву дратівливість, сприяє появі депресії.

Інший професор, відомий дерматолог Нік Лоув розповів, що алкоголь, при регулярному його споживанні, часто викликає почервоніння шкіри через збільшення кровоносних судин. Також він зазначив, що алкоголь може пошкодити ДНК і колаген в шкірі, що призводить до швидкого старіння.

Заступник головного лікаря British Heart Foundation Майк Нептон пояснив, що регулярне і надмірне вживання алкоголю погано позначається на здатності серця перекачувати кров. Як наслідок підвищується ризик розвитку серцевої недостатності.

Гепатолог з лікарні Королівського коледжу Лондона Деббі Шоукросс зауважив, що печінка також страждає від постійного вживання алкоголю. Сильно підвищується ризик цирозу та інших захворювань.