Зарубіжні експерти розповіли, чим корисно гаряче і холодне молоко. Зокрема, останнє допомагає уникнути непотрібних перекусів, що дозволяє схуднути.

Молоко є найбільш широко споживаним продуктом у багатьох країнах світу. У живильній рідині мають місце білок, кальцій, вітамін D, калій, маса інших корисних речовин. У той час як багато людей вважають за краще його в гарячому вигляді, інші люблять пити в холодному. У будь-якому випадку обидва варіанти мають свій власний набір переваг. Наприклад, любителі підігрівати його можуть похвалитися отриманням кращої якості сну, що здійснюється за рахунок активності амінокислоти, яка сприяє цьому. Триптофан необхідний для синтезу серотоніну або гормону щастя. Саме він у вечірній час знижує рівень стресу і позбавляє від накопичених за день тривог, покращує настрій, дозволяє розслабитися.

Наступний бонус – поєднання теплого молока з медом є відмінним домашнім засобом для лікування застуди, що пояснюється антибактеріальною дією. В цей же список боротьба з ПМС, якщо до продукту додати дрібку куркуми. Присутність калію знімає дискомфорт, в той час як додавання приправи бере участь у вимиванні токсинів з організму.

Що стосується холодного молока, то воно впорається з підвищеною кислотністю і допоможе при виразці шлунка. Мало кому відомо, відзначають експерти, що саме в такому вигляді воно сприяє схудненню. Суть в тому, що наявність кальцію покращує обмін речовин організму, а значить спалюється більше калорій. Ще одна перевага – поліпшення стану шкіри за рахунок електролітів, які ведуть боротьбу зі зневодненням. Ідеальний варіант – його пиття без розігрівання після пробудження. При цьому медики додали, холодне молоко не варто вживати взимку, так як це може викликати застуду і кашель.