Не варто забувати, що пиво містить деяку кількість алкоголю, і якщо пити його регулярно, це може стати пусковим механізмом для деяких проблем зі здоров’ям.

Більшість людей люблять пити пиво після довгого стомлюючого дня, щоб розслабитися і зняти стрес. Але фахівці рекомендує утримуватися від його щоденного споживання в кількості більше однієї склянки – нехтування цим правилом загрожує розвитком небезпечних для здоров’я процесів, про це повідомляє видання Times of India. В інтерв’ю йому медики розповіли, що починає відбуватися з організмом, якщо пити пиво щодня.

Починає рости “пивний” живіт. За словами фахівців, в самому пиві мало алкоголю, але воно калорійне: одна кружка (з двох склянок) містить приблизно 150 кілокалорій, а зі збільшенням кількості алкоголю в напої його калорійність лише підвищується. Лікарі попереджають, що алкогольні калорії засвоюються специфічним чином, через що сприяють накопиченню жиру в черевній порожнині, найбільш небезпечному в своєму впливі на організм.

Читайте також:  Лікарі розповіли про головні ознаки серцевого нападу

Слабшає серце. Якщо випивати щодня більше пляшки пива, це напевно зашкодить cерцевому м’язу: така звичка сприяє підвищенню кров’яного тиску і розвитку фібриляції передсердь (дуже небезпечний вид серцевої недостатності).

Можуть постраждати нирки. Вживання пива з високим вмістом алкоголю особливо відчутно підвищує ризик отримати гіпертонію і захворювання нирок. Пиво має сечогінну дію, створюючи додаткове навантаження на нирки, а також сприяючи зневодненню. В таких умовах виникають передумови до утворення каменів у нирках і розвитку ниркової недостатності.

Виникає дефіцит вітамінів. Якщо пити пиво кожен день, організм починає відчувати нестачу вітамінів і мінералів. Частково це відбувається через активізацію сечовипускання. Частково через те, що засвоєння алкоголю вимагає від тіла додатково використовувати певні поживні речовини (наприклад, при цьому інтенсивніше витрачаються вітаміни групи B). Згодом може виникати серйозна нестача важливих речовин, яка загрожує зниженням імунітету і порушенням функцій внутрішніх органів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News