Деякі речовини, які містяться в рослинних продуктах, можуть допомогти скинути вагу. Ми дізналися, де вони містяться і як працюють.

Вирішивши схуднути, люди часто стикаються з питанням – з чого почати? Піти до лікаря, сісти на дієту, піти в спортзал? Багато фахівців дотримуються думки, що більшості худнуть потрібно привести в порядок метаболізм і навчитися харчуватися правильно.

Змінити свій раціон не так просто, як здається. Для кого-то відмова від фастфуду вже здається жахливим, адже потрібно ще навчитися хоча б приблизно рахувати калорії, а також співвідношення в їжі білків, жирів і вуглеводів.

Тим, хто почав свій шлях до схуднення, рекомендується вживати багато клітковини. Це рослинні волокна, які не засвоюються організмом, але допомагають травленню, покращують перистальтику кишечника і його очищення. Клітковина міститься у всіх продуктах рослинного походження. Зверніть увагу на яблука, капусту, груші, огірки, листові овочі – в них найбільше клітковини. Також фахівці радять вживати клітковину додатково у вигляді БАДів, обговоріть цей момент зі своїм лікарем – можуть бути протипоказання.

Читайте також:  Токсиколог назвав шкідливі та підходящі закуски до алкогольних напоїв

Є два фрукта, які по праву вважаються кращими друзями стрункості. Це ананас і грейпфрут. Ананас містить фермент бромелайн, який покращує травлення і знижує швидкість утворення жирової тканини. Грейпфрут допоможе привести в порядок рівень інсуліну, сприяє виробленню травних ферментів, прискорює метаболізм.

Численні дослідження показують, що хорошу допомогу в схудненні можуть послужити прянощі. Особливо корисні будуть гострий червоний перець, кориця, імбир, куркума. Вони не тільки зроблять звичні страви більш цікавими, але і допоможуть швидше відчути насичення, а також прискорюють метаболізм.