Рівень глюкози в крові є важливим параметром для контролю, оскільки навіть якщо у вас немає діабету, високий рівень може вказувати на метаболічний синдром.

Найчастіше підвищення рівня цукру буває важко виявити, оскільки симптоми не завжди очевидні. І якщо рівень глюкози наближається до критичного, дуже важливо змінити свій раціон.

На допомогу в такому разі може прийти вівсянка, виготовлена з мінімально оброблених пластівців. Вона здатна знизити рівень цукру в крові, наситити вас клітковиною та довше зберігати ситість.

Також корисним буде сніданок із включенням грецького йогурту. Він може похвалитися високим вмістом білка та молочних жирів.

Для тих, хто вже страждає на діабет або переддіабет, такі продукти, як овес, ячмінь, бобові та буряки, допоможуть підвищити чутливість до інсуліну. Ті ж властивості мають ряд спецій: кориця, кумін, орегано і каррі.

Зазначимо, що моніторинг рівня глюкози в крові та внесення змін до свого раціону допоможуть підтримувати здоровий спосіб життя та запобігти виникненню метаболічних захворювань.

Матеріали характеру новин не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед ухваленням рішення порадьтеся з фахівцем.