Рівень глюкози в крові є важливим параметром для контролю, оскільки навіть якщо у вас немає діабету, високий рівень може вказувати на метаболічний синдром.

Найчастіше підвищення рівня цукру буває важко виявити, оскільки симптоми не завжди очевидні. І якщо рівень глюкози наближається до критичного, дуже важливо змінити свій раціон.

На допомогу в такому разі може прийти вівсянка, виготовлена з мінімально оброблених пластівців. Вона здатна знизити рівень цукру в крові, наситити вас клітковиною та довше зберігати ситість.

Також корисним буде сніданок із включенням грецького йогурту. Він може похвалитися високим вмістом білка та молочних жирів.

Читайте також:  Яка дієта знижує ризик ранньої смерті

Для тих, хто вже страждає на діабет або переддіабет, такі продукти, як овес, ячмінь, бобові та буряки, допоможуть підвищити чутливість до інсуліну. Ті ж властивості мають ряд спецій: кориця, кумін, орегано і каррі.

Зазначимо, що моніторинг рівня глюкози в крові та внесення змін до свого раціону допоможуть підтримувати здоровий спосіб життя та запобігти виникненню метаболічних захворювань.

Матеріали характеру новин не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед ухваленням рішення порадьтеся з фахівцем.