Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) заявляє: зараженню новим коронавірусом можуть піддатися люди різного віку. Наявність діабету 2 типу та інші хронічні патології робить організм сприйнятливим до особливо важкого захворювання COVID-19.

Деякі хронічні стани підсилюють сприйнятливість людей до зараження коронавірусом. Diabetes UK опублікував оголошення про те, що при діабеті 2 типу підвищується ризик ускладнень після захворювання новим вірусом. Також провідні медичні експерти сходяться на думці, що особливо вразливими перед інфекцією є люди похилого віку і власники інших хронічних захворювань.

«Звіти показують, що коронавірус може викликати більш серйозні симптоми і ускладнення у людей з діабетом, а також у літніх людей і людей, що мають рак, хронічне захворювання легенів», – інформує Express.

Читайте також:  Чи правда, що яблука покращують травлення

Крім того, сприйнятливість до коронавірусу збільшують серцево-судинні патології, високий кров’яний тиск, астма.

Вірусолог Майк Скіннер зазначив в інтерв’ю виданню, що зараження новим вірусом піддасться більшість людей, при цьому невелика частина буде страждати від дуже серйозних симптомів – ризик смерті для неї буде високим. На думку експерта, діабет і високий артеріальний тиск (гіпертонія) є одними з факторів, що привертають до найбільш важкого зараження коронавірусом.

ВООЗ рекомендує людям різного віку вжити заходів для захисту себе від вірусу, наприклад, дотримуючись правил ретельної гігієни рук.