Щодо солоних огірків, думки розходяться: ви або любите їх, або ненавидите. Але одне можна сказати, напевно: мариновані огірки досить корисні.

Солоні огірки часто використовуються як начинка для бутербродів або гамбургерів. Є люди, яким настільки подобаються солоні огірки, що вони насолоджуються ними, як низькокалорійною закускою. Такі огірки не тільки приємні на смак, а й приносять користь здоров’ю.

Ці корисні речовини містяться в солоних огірках

Солоні огірки сповнені вітамінів і мінералів. Солоні огірки є хорошим джерелом вітаміну К, який важливий для здоров’я кісток і згортання крові. Вони також містять вітамін С, який зміцнює імунну систему. У невеликих кількостях солоні огірки також містять вітамін А, який важливий для зору та здоров’я шкіри.

Соління – низькокалорійна закуска

Однією з найбільш очевидних переваг солоних огірків для здоров’я є їхня низька калорійність.

Читайте також:  Лікар рекомендує корисний для серця напій, який продовжить життя

“У солоному огірку середнього розміру міститься всього близько 10 калорій. Це робить маринад ідеальним як низькокалорійна закуска”.

Корисні пробіотики у солоних огірках

Пробіотики – це корисні бактерії, які сприяють здоровій кишковій флорі. Більшість солінь одержують шляхом молочнокислого бродіння. Бактерії Lactobacillus перетворюють цукор на молочну кислоту і цим допомагають зберегти огірки. Ці бактерії також живуть у нашому кишечнику та сприяють здоровому травленню та зміцненню імунної системи.

“Не всі солоні огірки є пробіотиками, оскільки бактерії можуть бути знищені при обробці при високих температурах або додаванні консервантів. Найкраще шукати неохолоджені ферментовані солоні огірки без консервантів”.

Солоні огірки знімають м’язові спазми

Солоні огірки можуть запобігти м’язовим спазмам, оскільки вони багаті електролітами, такими як натрій і калій. Електроліти важливі для різних функцій організму, включаючи скорочення та розслаблення м’язів.

Читайте також:  Чому темніє в очах при підйомі з дивана

Якщо ви сильно потієте під час тренування або схильні до м’язових судом, після тренування можна випити трохи води з оцтом, щоб запобігти судомам. Гарного ковтка достатньо.

Запобігають потягу до їжі

“Солені огірки регулюють рівень цукру в крові. Вони мають низький глікемічний індекс. Це означає, що вони не підвищують рівень цукру в крові так сильно, як інші продукти”.

Високий рівень цукру в крові швидко падає, що призводить до потягу до їжі. Закуски, багаті на вуглеводи, викликають швидке підвищення рівня цукру в крові і, таким чином, посилюють потяг до їжі – з солоними огірками цього не відбувається.

Соління корисні для травлення

Крім пробіотиків, що містяться в соліннях, клітковина також має травну дію. Вони підтримують здоров’я кишечника і можуть запобігти запори. Клітковина також важлива для зростання корисних кишкових бактерій та допомагає підтримувати здорову вагу.

Читайте також:  Прискоріть метаболізм починаючи зі сніданку – нутриціолог назвав найкращі варіанти

Надають детоксикаційну дію завдяки антиоксидантам

Солоні огірки містять значну кількість антиоксидантів, які допомагають захистити клітини від пошкодження вільними радикалами. Цей збиток може спричинити, наприклад, рак та інші захворювання.

Антиоксиданти також важливі для підтримки здоров’я шкіри та можуть допомогти уповільнити процес старіння та запобігти появі зморшок.

Увага: чому не слід їсти надто багато солоних огірків

Не слід вживати дуже багато солоних огірків, оскільки вони містять багато солі.

“Занадто багато солі може призвести до підвищення кров’яного тиску та проблем з нирками. Будь-хто, хто страждає від цього, повинен обмежити споживання солоних огірків і використовувати закуски з низьким вмістом солі”.