Незважаючи на тривогу та страх, найкраще, що ви можете зробити, це розслабитися і зробити кілька глибоких вдихів. Наступне, що найкраще – переконатися, що ви з’їли їжу, стимулюючу мозок, перш ніж приступити до тесту.

Волоські горіхи, авокадо, лосось

За даними медичного центру Університету Меріленда, будь-яка їжа, багата омега-3 жирами, відмінно підходить для пам’яті, концентрації і загальної функції мозку.

Людський організм не може самостійно виробляти омега – 3 жирні кислоти, тому вони повинні надходити з нашого раціону. Вживання таких продуктів, як горіхи, риба або авокадо, за кілька днів до іспиту може змусити мозок досягти успіху в концентрації і запам’ятовуванні.

Читайте також:  Від холестерину і для довголіття: чим корисний популярний чай

Броколі

Капуста броколі дуже багата вітаміном К, який є жиророзчинним вітаміном, необхідним для утворення сфінголіпідів, найважливішого типу жиру, виявленого в клітинах мозку.

Темний шоколад

У гіркого шоколаду багато переваг. Він багатий сполуками, що стимулюють мозок, включаючи флавоноїди, кофеїн і антиоксиданти. Флавоноїди збираються в областях мозку, пов’язаних з навчанням і пам’яттю, покращуючи вашу пам’ять і допомагаючи уповільнити спад, пов’язаний зі старінням.

Кофеїн

Поширений стимулятор, який багато дорослих вживають щодня. Споживання кофеїну може поліпшити концентрацію, підвищити пильність і загальну продуктивність. Ефект не триває весь день, але на іспит вистачить.

Відмовтеся від простих вуглеводів і налягайте на складні

Ви, можливо, чули про завантаження вуглеводів, але це не рекомендується робити перед іспитом. Вживання в їжу хліба, макаронів або простого цукру, відразу ж поліпшить пам’ять, але на короткий час і незабаром після цього призведе до уповільнення роботи мозку. Краще з’їжте гречки, вівсянки або бутерброд з цільнозерновим хлібом.

Читайте також:  Лікар Кінгслі назвала 7 дефіцитів, які призводять до випадання волосся

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News