Якщо хочете змінити фігуру і поправити здоров’я, без корекції раціону не обійтися. Ми розповімо про найкращі білкові продукти.

Німецькі дієтологи розповіли виданню Fit for Fun про продукти, які здатні надовго наситити, підтримувати нормальний рівень цукру в крові, розігнати метаболізм і забезпечити зростання м’язової маси.

На думку фахівців, упор потрібно робити саме на білки. При цьому важливо, щоб ви отримували різні амінокислоти, тому важливо не обмежуватися тільки рослинними або тваринними білками, а їсти і ті, і інші.

З м’яса найкраще вибрати пісну яловичину або індичку. Яловичина містить близько 28 грамів білка на сто грамів продукту, а її амінокислотний склад близький до складу наших м’язів. Індичка хороша не тільки високим вмістом білка і низьким відсотком жиру, але і своєю кулінарною універсальністю – за смаком грудка індички сильно відрізняється від курячої і готувати її можна буквально як завгодно. Не варто забувати і про рибу – її рекомендується їсти не менше двох разів на тиждень.

Читайте також:  Названі продукти, які найсильніше уповільнюють метаболізм

Чемпіоном за вмістом білка серед сирів визнали пармезан – 38 грамів. Але не варто гидувати і іншими сирами і молочними продуктами – крім білка ви отримаєте кальцій та інші мінерали. Вибирайте молочні продукти нормальної жирності і без наповнювачів.

Величезна кількість білка міститься в соєвих пластівцях – близько 40 грамів. Ще один їх плюс в дуже низькому вмісті вуглеводів. Соєві пластівці можуть стати прекрасним перекусом або сніданком – вони добре поєднуються з мюслі, овочами, йогуртом.

Включіть в меню горіхи і насіння. Всі вони містять не менше 20 грамів білка, а також корисні жири, багато вітамінів і мінералів. Однак захоплюватися ними не варто, калорійність все ж дуже висока, в день рекомендується не більше 40 грамів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News