Щоб позбутися від зайвих кілограмів без особливих витрат, іспанські експерти рекомендують їсти яйця.

Так, дієтолог Айтор Санчес зазначає, що за рахунок білка людина надовго насичується, не «вистачає зайві шматки» і, в кінцевому рахунку, знижує загальну кількість калорій. Експерт радить їсти яйця на сніданок, щоб організм з початку дня зарядився енергією.

Дієтологи теж рекомендують вживати на сніданок продукти, багаті клітковиною і білком. Клітковина заповнить шлунок, а білки стимулюють вироблення дофаміну (гормону задоволення). Також вони відбивають тягу до солодкого, і до вечора люди з’їдають меншу кількість калорій.

Відомий дієтолог Михайло Гінзбург назвав найкращий час для схуднення. За його словами, влітку скинути зайві кілограми набагато легше, ніж в іншу пору року. Вся справа в спеці: висока температура повітря допомагає справлятися із зайвими кілограмами, до того ж їсти особливо і не хочеться.

Читайте також:  Названі корисні продукти, які здатні нашкодити печінці

– Організм розщеплює їжу через окислення, а окислення супроводжується виділенням енергії. Частина енергії вловлюється молекулами АТФ, а частина немає, тому після їжі стає жарко. Коли навколо і так жарко, то додаткова енергія не потрібна — пояснив експерт.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News