Сучасна дієтологія володіє широким спектром різних способів і засобів, призначених для того, щоб скинути вагу. Проте вчені з Технологічного інституту у Вірджинії вважають, що «винаходити велосипед» у цій справі зовсім не потрібно: є просте і ефективне «зілля» – це звичайна питна вода.
 

Фахівці провели наукове дослідження зв’язку між споживанням води та зміною ваги людини і встановили, що складні рецепти для схуднення більшості людей абсолютно ні до чого. Їм достатньо просто кілька разів на день пити воду.
 
Для участі в експерименті були запрошені «типові» американці 55-75 років,які проводили неактивний (!) спосіб життя. Їх розділили на дві групи. В одній з них люди випивали по півлітра води перед кожним з трьох щоденних прийомів їжі. Іншим ніяких інструкцій з приводу того, що і як їм пити, медики не давали, однак і в цій групі повинні були дотримуватися певного калоражу в харчуванні. Щоденна калорійність їжі добровольців становила: 1200 калорій на добу – для жінок і 1500 калорій – для чоловіків.
 
Підсумки експерименту були підведені через три місяці. Вони показали наступне. Учасники, які пили перед їжею воду, втратили у вазі в середньому 7 кг. Ті, хто харчувався на свій розсуд, втратили 5 кг. Таким чином, вважають експерти, регулярне проходження певного нормативу калорій, дійсно допомагає зберегти фігуру. Але звичайна питна вода може зробити людину набагато стрункішою – особливо, якщо заміняти нею солодкі і калорійні напої.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 СПОСОБІВ СХУДНУТИ ДЛЯ ЛЕДАЧИХ

ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?

ДИВНІ СПОСОБИ СХУДНЕННЯ