ГоловнаНовини Здоров'яСім напоїв, які здатні викликати швидке збільшення ваги після 40 років

Сім напоїв, які здатні викликати швидке збільшення ваги після 40 років

Існують різні напої, вживання яких змушує тіло швидко додавати у вазі після 40 років, коли метаболічні процеси організму природним чином сповільнюються. У їх числі – пиво, молоко, кава і не тільки.

Вага

У віці після 40 років відбуваються певні фізіологічні зміни, пов’язані зі зменшенням вироблення гормонів, що забезпечують активний метаболізм і спалювання жиру. Тому стає важливо контролювати споживання не тільки різних продуктів, але і напоїв, – інакше можна отримати дуже швидку надбавку ваги і справжнє ожиріння.

Коктейлі з алкоголем. Крім спиртного, містять в собі солодкі складові: сиропи, лікери, збиті вершки. Засвоїти таку кількість калорій одночасно організм після 40–ка здатний лише одним способом – обзавівшись жировим кільцем на талії і животі.

Читайте також:  Медики розвінчали міф про шкоду сала для організму людини

Пиво. У ньому присутні рослинні аналоги жіночих статевих гормонів (не рахуючи калорій). Споживання пива в період менопаузи збільшує кількість жиру в проблемних зонах.

Знежирене молоко. Напій жирністю більше 3% містить вітаміни А і D, що сприяють засвоєнню білка і кальцію – головного жироспалюючого мінералу. Без жиру кальцій засвоюватися не може.

Рослинні замінники молока. Соєве, мигдальне та інші альтернативні напої часто виробляються з підсолоджувачами. Синтетичні цукрозамінники можуть негативно впливати на стан кишкової мікрофлори, порушення якої викликають швидку надбавку ваги.

Кава. Випивається у великій кількості, сприяє активному сечовипускання і прискореному виведенню кальцію, нестача якого уповільнює без того частково деактивовані в силу віку процеси жироспалювання.

Читайте також:  7 рад про схуднення, які дійсно працюють на думку дієтологів

Дієтична кола. Містить підсолоджувач аспартам, який разом з іншими «колегами» (сахарин, сукралоза) на 36% більше звичайного цукру підвищує ймовірність метаболічного синдрому. Один із симптомів даного порушення-швидка надбавка жиру на талії, животі.

Пакетовані соки. У них можуть перебувати вітаміни, але їх користь нівелюється великою кількістю цукру. Клітковини в таких соках немає (або занадто мало), так що він дуже швидко всмоктується в кров. Чим більше цукру в раціоні, тим вище ризик виникнення метаболічного синдрому – особливо після 40 років.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News