Медики з Великобританії розповіли, з дефіцитом яких вітамінів може бути пов’язаний головний біль. Доводи експертів опублікувало видання Express.

За словами лікарів, якщо людина відчуває сильні головні болі, ключовим питанням в цьому відношенні є вивчення дієти і способу життя. У деяких випадках недолік важливих речовин призводить до погіршення стану. Хоча всі вітаміни групи В відіграють важливу роль у захисті від дискомфортних відчуттів, медики виділяють рибофлавін.

Вживання пісного м’яса, молока, нирок і печінки підвищує його рівень. Вчені з’ясували допомогою експериментів, що фолієва кислота, отримана протягом шести місяців, помітно знизила частоту нападів мігрені у добровольців. Якщо в раціоні її не вистачає, то це пов’язано з підвищеним ризиком серцевих захворювань.

Читайте також:  4 дієтичні можливості уповільнити хворобу Паркінсона

Доведено і те, що у чоловіків з низьким рівнем вітаміну D висока ймовірність виникнення головного болю. Такі продукти, як жирна риба, яйця і збагачене молоко і злаки, містять багато даної активної речовини.

Дослідження показали, що магній допомагає організму регулювати функції нервів і м’язів, підтримувати рівень цукру в крові і регулювати кров’яний тиск. Його дефіцит має відношення і до больових відчуттів, що виходять з головного органу центральної нервової системи. В цьому випадку рекомендовані: бобові, горіхи, насіння, листові овочі і вітамінізовані харчові вироби, такі як сухі сніданки.

«Люди, які вибирають добавки, повинні бути обережні, надмірний їх прийом може завдати шкоди здоров’ю», – попереджають фахівці.

Читайте також:  Секрети довголіття: названо корисні для серця продукти