Якщо ви намагалися харчуватися здоровою їжею, то помічали ярлики «без жиру», «без цукру» і «низькокалорійний». Їх можна знайти практично скрізь – на консервних банках, коробках з пластівцями, картонних коробках молока і пляшках з соком. Вони продаються людям, які шукають здорові альтернативи, але більшість з цих продуктів не є здоровими.

Кола “лайт”

Вживання дієтичної коли на регулярній основі підвищує ризик розвитку ожиріння і підвищує рівень цукру в крові в порівнянні з тими, хто не вживає напій.

Нежирні або знежирені продукти

Виробники продуктів харчування почали створювати “знежирені” версії звичайної їжі, коли люди стали більше усвідомлювати вплив жиру на організм. Але їжа без жиру не має приємного смаку, і виробники стали замінювати його на глюкозу. Якщо не контролювати, надмірне споживання цукру, це може привести до збільшення ризику діабету 2 типу і ожиріння.

Пакетовані фруктові соки та напої

Фруктові соки корисні для здоров’я? Вони зроблені з фруктами, чи не так? Багато дешевих фруктових соків обробляються хімічними речовинами, які просто імітують смак фруктів. У них багато цукру, а в напоях – ароматизаторів.

Пластівці і мюслі для сніданку

Зернові є незамінними продуктами для сніданку через вміст клітковини, яка допомагає організму отримати заряд енергії. Але деякі мюслі та пластівці очищені та оброблені. У них багато рафінованих вуглеводів, а зерна очищені від висівок, клітковини та інших поживних речовин.

М’ясні консерви

Цей продукт містить надмірну кількість солі і консервантів, які особливо шкідливі для людей з серцево-судинними захворюваннями.

Джерело: Food.news