Дияволи, перевертні і вампіри остерігаються! Ми представляємо сім шокуючих, цікавих і дивовижних фактів про часник – єдину речовину, яка робить ваше життя нещасним. З іншого боку, якщо ви просто людина, часник може просто перетворити вас в супер (здорову) електростанцію.

Кожна культура, яка мала доступ до часнику, усвідомила надздібності, заховані в скромному клубку гвоздики, пише сайт Hhdresearch.

Фактично, культури, які не мали раніше ніяких історичних контактів з медициною, використовували часник практично в тих же медичних і кулінарних цілях.

Виявляється, вчені довели, що саме часник «побудував піраміди».

Стародавні єгиптяни, римляни і греки годували часником робітників, олімпійців, солдатів і моряків. Вважалося, що ця речовина діє, як підвищення продуктивності (особливо для чоловіків) і підвищення працездатності.

Сучасна наука вивчає це. Виявляється, часник покращує фізичні вправи у гризунів. Дослідження спортивних результатів неоднозначні, але часник, здається, покращує боротьбу з втомою, викликану фізичними вправами.

Найбільші позитивні ефекти були показані у людей із захворюваннями серця. Шеститижневий курс часникової олії знижував пікову частоту серцевих скорочень і збільшував фізичне навантаження.

Джерело: МедікФорум