Люди, що приймають штучні вітаміни без призначення фахівця, ризикують стати жертвою передчасної смерті. Про небезпеку синтетичних добавок для здоров’я і навіть життя попередили медики з Данії.

У сучасному світі вважається нормою вживання вітамінів, пропонованих фармацевтами в різноманітному асортименті. Люди самостійно «прописують» собі синтетичні добавки, надивившись реклами про їх цілющі властивості і благотворний вплив на організм. Однак, як попереджають експерти з Данії, такі засоби можуть стати серйозним ударом по всіх системах життєдіяльності і навіть стати причиною смертельного результату.

У ході дослідження фахівці з’ясували, що синтетичні засоби не мають особливою білковою структурою, якою відрізняються природні компоненти, що входять до складу овочів і фруктів. Штучні аналоги на відміну від природних вітамінів, які потрапляють в організм з органічною їжею, накопичуються в різних внутрішніх органах. Така особливість добавок і безконтрольне їх застосування може загрожувати людині серйозною інтоксикацією, викликає блювоту, розвиток виразки шлунка, а в особливо складних випадках відключення всіх життєво важливих функцій і смерть.

Медики розповіли, що вживати замість штучних вітамінів, які шкодять організму, краще натуральні. Синтетичні добавки не здатні повною мірою замінити природні мікроелементи і не зрівняються з ними за ефективністю і користю. У випадку, якщо людина змушена вживати вітаміновмісні препарати, слід робити це тільки, проконсультувавшись з компетентними в цьому питанні фахівцями.

Джерело: МедікФорум