Американські експерти розповіли про шкідливі ранкові звички. Виявляється, багато людей неправильно прокидаються, здійснюючи ряд помилок, що негативно впливають на стан організму і настрій. Щоб уберегти громадян від неприємних наслідків ранкового моціону, фахівці склали перелік найбільш поширених негативних кроків, звичних у ранкові години.

Прокидаючись по дзвінку будильника, не варто різко схоплюватися з ліжка, так як організм ще не повністю відійшов від сну. Перехід до стану неспання повинен проходити неспішно, тому слід трохи полежати в ліжку, потягнутися, зробити дихальні і легкі фізичні вправи, і тільки потім залишати своє ложе, розповіли фахівці.

Не можна вранці приймати гарячий душ, так як така вода сушить шкіру і не дозволяє прокинутися. З розпареним тілом небезпечно виходити на вулицю – можна застудитися і захворіти. Краще постояти під прохолодними струменями підбадьорливої і тонізуючої води.

Експерти не рекомендують відмовлятися від сніданку і пити каву натщесерце, щоб не заробити гастрит. На голодний шлунок краще випити склянку прохолодної води, а після цього побалувати себе смачною і корисною їжею. Сніданок додасть енергії майже на весь день, поліпшить пам’ять і увагу, підвищить працездатність, а також позбавить від перекусів, чим допоможе зберегти фігуру.

Не слід, тільки відкривши очі після сну, хапатися за телефон і перевіряти електронну пошту і «подорожувати» по соціальним мережам, дивитися телевізор. Часто повідомлення або неприємні новини турбують людей, змушують нервувати. Краще замінити «біг» по просторах інтернету прогулянкою по свіжому повітрю, зарядкою або приємною бесідою за сніданком і вдатися до приємних думок про майбутній день.

Прокинувшись не можна думати про проблеми і налаштовуватися на негатив. Намагаючись вранці зберігати позитивні емоції, незважаючи на труднощі і неприємності, можна на цілий день забезпечити себе прекрасним настроєм.

Джерело: МедікФорум