ГоловнаНовини Здоров'яСкільки потрібно їсти хліба?

Скільки потрібно їсти хліба?

На думку відомого дієтолога, хліб все ж потрібно включати в свій раціон харчування, – хоча і не занадто багато.

Хліб

Дієтолог Світлана Фукс поділилася своїми рекомендаціями щодо вживання хліба, які вона виклала на своїй сторінці в Facebook. Фукс заявила: відмовлятися від вживання хліба не варто, цей продукт містить поживні речовини, які необхідні для організму людини. Хліб містить такі корисні для здоров’я речовини, як клітковина, вітаміни групи B, кальцій, білок, пояснила експерт.

Навіть виходячи з дієтологічної концепції помірності в їжі, хліб можна вважати корисним продуктом. Хліб подовжує відчуття ситості після їжі, що захищає від зайвих перекусів і калорій.

Читайте також:  Офтальмолог назвала найкращі продукти для збереження зору

Також дієтолог поділилася своєю думкою про корисність хліба з додаванням різного насіння, яке зазвичай позиціонується як більш здоровий і корисний для живлення продукт. Фахівець не підтримала подібного твердження. За словами Фукс речовини, що містяться в насінні дуже чутливі до високих температур, які виявляються руйнівними для них. Такий хліб містить більшу енергетичну цінність, тобто, виявляється більш калорійним, але точно не більш корисним, вважає дієтолог.

Експерт вважає важливим звертати увагу на самопочуття людини після вживання хліба. Якщо немає дискомфорту, його можна сміливо включати в раціон.

Вживати, на думку дієтолога, найкраще хліб, який не містить домішок, з мінімумом добавок і зроблений з цільного зерна. Допустима норма хліба – близько 100 грамів протягом дня.

Читайте також:  Стоматологи розповіли, чому так важливо мати рівні зуби

Джерело: МедікФорум