Регулярна фізична активність дозволяє підтримувати гарну фізичну форму, спритність і струнку фігуру. Це особливо важливо для людей, які хочуть позбутися від зайвих кілограмів. Поліпшення зовнішнього вигляду і перші задовільні результати можливі вже через кілька тижнів регулярних тренувань. Тільки скільки разів на тиждень тренуватися, щоб помітити миттєві ефекти?

Як часто тренуватися?

Ви хочете якомога швидше побачити ефект від вправ? Запорукою успіху є систематичність. Пропуск тренувань і довгі перерви між ними можуть зробити так, що ви не досягнете поставленої мети.

Не важливо, чи хочете ви мати стрункі ноги, гарні сідниці або плоский живіт. Ви повинні тренуватися від 3 до 5 разів на тиждень. Тренування повинне бути насиченим і тренувати як можна більше м’язових груп. Краще всього виконувати вправи на різні частини тіла і поєднувати тренування на витривалість з силовими. Завдяки цьому, уникните перевтоми і максимально використаєте кожне тренування.

Читайте також:  Лікар порадила їсти горіхи для захисту від тромбів та хвороб серця

Щоб отримати задовільні результати протягом короткого часу, поєднайте кардіо тренування (біг, їзда на велосипеді, плавання) з тренінгом з обтяженням (качання пресу, віджимання, присідання, піднімання ніг). Перше виконуйте від 3 до 5 разів на тиждень, а інше 2-3 рази в тиждень. Як це зробити?

  • Понеділок – йдіть на пробіжку, зробіть тренування на верхню частину тіла;
  • Вівторок – рушайте на йогу і виконуйте кілька серій присідань;
  • Середа – час на велосипед і тренування м’язів живота;
  • Четвер – час для відпочинку
  • П’ятниця – Bodycombat і тренування ніг.

Звичайно, ваші результати залежать від поточного рівня фізичної підготовки. Якщо ви тільки починаєте свою пригоду з вправами, то не спішіть. На початку виконуйте менш інтенсивні тренування, які дозволять вам поліпшити свою фізичну форму, наприклад, біг поміняйте на швидку ходьбу, а інтенсивні тренування Bodycombat на плавання. Завдяки тому, зменшите ризик отримання травми, і ви будете мотивовані до подальшої роботи. На жаль, занадто інтенсивні окремі тренування, які не підходять для ваших можливостей, будуть мати зворотний ефект. Швидко втратите мотивацію і повернетеся до старого способу життя.

Читайте також:  Кому не слід пити чай із лимоном?

Ви повинні почати з маленьких кроків. Не розраховуйте, що ви швидко повернетеся в форму. Все це вимагає часу, терпіння і систематичності.