ГоловнаНовини Здоров'яЩоденні згубні звички, які вбивають ваші нирки

Щоденні згубні звички, які вбивають ваші нирки

Нирки являють собою особливий парний орган, контролюючий стан кров’яного тиску. Також вони очищають кров від негативних і шкідливих речовин, фільтрують і регулюють рідини. Їх необхідно берегти і зберігати їх стабільний стан, інакше здоров’я з часом почне погіршуватися. Давайте ж дізнаємося, які фактори можуть негативно позначитися на стані ваших нирок.

Нирки

Самі згубні для нирок звички

Куріння тютюну і розпивання алкогольної продукції

За умови, що ви споживаєте такі речовини, нікотин і алкоголь, навантаження на нирки зростає. Їм важче справлятися з повсякденними завданнями і частина власного ресурсу спрямовується на боротьбу з токсинами. Задумайтеся про те, щоб відмовитися від цих згубних впливів.

Недосип

Якщо систематично не висипатися, то можна перевантажити нирки. У свою чергу, це стане причиною того, що їх стан планомірно почне погіршуватися.

Дефіцит вітаміну групи «В» і надлишок споживаної солі

У першому випадку краще регулярно споживати вітаміни в кількості 1 міліграма в добу. У другому слід звести до мінімуму споживання солоної їжі.

Дефіцит вологи

Дефіцит вологи також може негативно позначитися на стані нирок. Рекомендована норма споживання саме чистої води – 2 літри на добу. Не варто нехтувати цим правилом.

До інших менш значних факторів, які псують життя і стан нирок, можна віднести: пасивний спосіб життя, неправильні дієти, затримки сечовипускання, зловживання кавою, надмірне вживання білка.

Слідкуйте за собою і своїм здоров’ям, і ваше тіло скаже вам спасибі! Не кажучи вже про нирки!

Джерело: HeadInsider