Нирки являють собою особливий парний орган, контролюючий стан кров’яного тиску. Також вони очищають кров від негативних і шкідливих речовин, фільтрують і регулюють рідини. Їх необхідно берегти і зберігати їх стабільний стан, інакше здоров’я з часом почне погіршуватися. Давайте ж дізнаємося, які фактори можуть негативно позначитися на стані ваших нирок.

Найбільш згубні для нирок звички

Куріння тютюну і розпивання алкогольної продукції

За умови, що ви споживаєте такі речовини, нікотин і алкоголь, навантаження на нирки зростає. Їм важче справлятися з повсякденними завданнями і частина власного ресурсу спрямовується на боротьбу з токсинами. Задумайтеся про те, щоб відмовитися від цих згубних впливів.

Читайте також:  Фахівці назвали п'ять позитивних наслідків відмови від кави

Недосип

Якщо систематично не висипатися, то можна перевантажити нирки. У свою чергу, це стане причиною того, що їх стан планомірно почне погіршуватися.

Дефіцит вітаміну групи «В» і надлишок споживаної солі

У першому випадку краще регулярно споживати вітаміни в кількості 1 міліграма в добу. У другому слід звести до мінімуму споживання солоної їжі.

Дефіцит вологи

Дефіцит вологи також може негативно позначитися на стані нирок. Рекомендована норма споживання саме чистої води – 2 літри на добу. Не варто нехтувати цим правилом.

До інших менш значних факторів, які псують життя і стан нирок, можна віднести: пасивний спосіб життя, неправильні дієти, затримки сечовипускання, зловживання кавою, надмірне вживання білка.

Читайте також:  Чорноплідна горобина знижує зростання ракових клітин на 60 відсотків протягом 24 годин

Слідкуйте за собою і своїм здоров’ям, і ваше тіло скаже вам спасибі! Не кажучи вже про нирки!

Джерело: HeadInsider