Автори Sina склали топ-5 шкідливих для здоров’я людини звичок при прийомі їжі. Через них може з’явитися надлишкова маса тіла, порушитися робота шлунково-кишкового тракту і навіть розвинутися онкологічні хвороби.

Оглядачі порадили не слідувати приказці: “їж, поки гаряче”. Насправді сильно розігріта їжа в змозі нашкодити здоров’ю. За даними медичної статистики, у любителів гарячих напоїв і страв спостерігається підвищений ризик розвитку раку стравоходу. Справа в тому, що така їжа пошкоджує слизову рота і порушує роботу шлунка.

Автори не радять надто швидко вживати їжу. При поганому пережовуванні порушуються травлення і обмін речовин. З даних причин струнка людина може сильно поправитися.

При ретельному пережовуванні швидше настає відчуття ситості. Даний спосіб рекомендується використовувати людям на дієті, які бажають позбутися від голоду.

Не варто віддавати перевагу виключно улюбленим продуктам. Дієтологи радять складати різноманітний раціон для задоволення всіх потреб організму в поживних речовинах, мікроелементах і вітамінах.

П’ятою шкідливою звичкою є обговорення неприємних подій за обідом або вечерею. Такий спосіб вживання їжі сприяє переїдання, ожиріння і появи супутніх хвороб.