Сніданок людини закладає основу для решти її дня і навіть, можливо, для решти її життя. Через підвищення рівня цукру в крові, рівня холестерину та серцево-судинних захворювань деякі продукти є синонімами пов’язаних із ними ризиків для здоров’я. Маючи це на увазі, які продукти для сніданку найгірше впливають не лише на загальний стан здоров’я, а й на тривалість життя, і коли найкраще їх їсти?

Дослідження показали, що здоровіше харчування може збільшити тривалість життя на шість-сім років у дорослих середнього віку, а у молодих людей – приблизно на десять років.

Основними дієтичними факторами ризику смертності є дієти з високим вмістом натрію, низьким вмістом цільного зерна, низьким вмістом фруктів, низьким вмістом горіхів та насіння, низьким вмістом овочів та низьким вмістом омега-3 жирів. Сніданок вважається найважливішим прийомом їжі за день, але тепер експерти вважають, що вживання його на світанку також може допомогти вам жити довше.

Вживання сніданку о 7-й ранку може збільшити тривалість життя. Але згідно з дослідженнями, очікування до 10-ї ранку може призвести до передчасної смерті.

Дослідники з Міського університету Нью-Йорка відслідковували понад 34 000 американців віком від 40 років протягом кількох десятиліть.

Результати показали, що у тих, хто снідає з 6 до 7 ранку, ймовірність передчасної смерті від серйозних захворювань, таких як серцеві захворювання або рак, на 6% нижче, ніж у тих, хто регулярно снідає о 8-й ранку, і на 12% менше ризик передчасної смерті ранньої смерті, ніж інші, які спочатку поїли о 10 ранку.

Щодо найгірших продуктів для сніданку, слід уникати додавання цукру.

До них відносяться:

  • Йогурти з високим вмістом цукру
  • Мюслі з високим вмістом цукру
  • Ультраоброблені заморожені страви
  • Батончики для сніданку
  • Випічка