Індивідуальний стиль, впевненість у собі, гарна зачіска, доглянуте обличчя, блиск в очах – ось складові бездоганного образу. Однак чогось не вистачає. Звичайно ж, красивого манікюру. Адже руки, як казала легендарна Коко Шанель, – візитна картка дівчини.

Якщо природа нагородила тебе міцними, довгими нігтями, тоді особливих проблем з манікюром у тебе, швидше за все, ніколи не виникало. Але не всім так пощастило. У когось нігті погано ростуть, у кого-то форма неправильна або поверхня нігтьової пластини нерівна, а може просто один – два нігтя зламалися. У цьому випадку ми звертаємося до професійних послуг з нарощування нігтів.

Найпопулярнішим видом манікюру на сьогоднішній день є гелеве нарощування. Ми вирішили з’ясувати всі «за» і «проти» цього модного покриття.

Читайте також:  Перераховано п'ять найгірших повсякденних звичок, які нищать здоров'я

Що таке гель-лак?

Гель-лак заснований на так званому біогелю. Це засіб, який не шкодить нігтьової пластини, що не порушує її структуру і пропускає повітря. Таке покриття, як і будь-який гель, не сохне на повітрі, а твердне під ультрафіолетовою лампою.

Гель-лаки випускають багато торгових марок, і у кожного бренду своя назва: Gelish, NruGe, GelColorі ін. До речі, термін «шелак» всього лише позначення гелю-лаку від CND. Цей засіб з’явився на нашому ринку одним з перших, тому багато хто вважає шеллак загальною назвою покриття такого роду.

Плюси покриття

Головний плюс гелю-лаку в тому, що це покриття практично не сколюється, має інтенсивний блиск і стійке до зовнішніх впливів. Єдине, що може пошкодити шар гелю-лаку – механічні дії. Тому підпилювати нігті при необхідності слід дуже акуратно.

Читайте також:  Вживання м'яса пов'язали із порушенням пам'яті

Після сушіння під UV-лампою гель-лак не липне і не змащується. Він не травмує верхній шар пластини, а після його зняття нігті не розшаровуються.

Висихає гель-лак швидко – близько 2 хвилин кожен шар. На всю процедуру йде не більше 20-30 хвилин.

Шар гелю-лаку служить захистом від будь-яких зовнішніх впливів. Запечатуючи кінчики тендітних нігтів, він робить їх більш щільними і дозволяє відрощувати довгі, гарні нігті.

Мінуси покриття

Гель-лак хоч і робить нігтьову пластину більш щільною, але він не зміцнює її. Тому, якщо спочатку нігті були дуже тонкими або розшаровувалися, після його зняття все повернеться на круги своя. Зверни увагу, що засоби деяких марок вимагають спилювання.

Читайте також:  Самотність збільшує ризик інсульту на 30%

Це може пошкодити нігтьову пластину і зробити її нерівною. Для зміцнення нігтів і повернення їм природної краси рекомендується приймати полівітамінні комплекси, спеціально розроблені для жінок, щоб подарувати свіжість шкірі, блиск волоссю і силу нігтям.

Кінцевий результат сильно залежить від кваліфікації майстра. Якщо нафарбувати нігті лаком зможе кожен, то нанесення гелю-лаку вимагає суворого дотримання технології. Якщо майстер не досушить або, навпаки, пересушить нігті під лампою, гладкість і стійкість покриття не гарантована. Якщо на одному-двох нігтях утворилися відколи, самостійно замаскувати їх досить складно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВІТАМІНИ ДЛЯ НІГТІВ

ДИВОВИЖНІ ФАКТИ ПРО ВОЛОССЯ І НІГТІ

БІЛІ ПЛЯМИ НА НІГТЯХ – ЩО РОБИТИ?