Багато хто віддає перевагу починати свій день з чашки солодкого чаю, проте такий напій може становити небезпеку. За словами лікарів і дієтологів, навіть одна чашка такого чаю в день серйозно збільшує шанси отримати серйозну хворобу.

“Солодкі напої, такі як солодкий чай, є одними з основних чинників, що викликають такі проблеми зі здоров’ям, як ожиріння, діабет і інші наслідки, – заявила ліцензований дієтолог Бет Чіодо. – Збільшення споживання солодких напоїв всього на один напій в день може збільшити ризик діабету на 16% “.

Згідно з дослідженням, опублікованим на сайті Національної бібліотеки медицини США, скорочення споживання солодких напоїв веде до зниження ризику розвитку діабету другого типу. Повністю виключати чай і каву з раціону не треба, однак краще вживати їх без цукру. Якщо зовсім складно, то краще скористатися замінниками цукру, наприклад, стевією – це натуральний підсолоджувач, отриманий з однойменного роду рослин, пише видання EatThisNotThat.

Читайте також:  Чому гіпертонікам необхідно їсти фрукти та пити натуральний сік

Чіодо зазначила, що відмовитися від солодкого напою відразу складно. Вона порадила поступово додавати в чашку несолодкий чай і потроху зменшувати солодку частину. Згодом залежність від солодкого напою зникне, каже дієтологиня.