ГоловнаНовини Здоров'яСомнолог назвала наслідки недосипу для людини

Сомнолог назвала наслідки недосипу для людини

Днями австралійський сомнолог Олівія Ареццоло розповіла, як режим сну впливає на організм людини. Вона назвала всі наслідки недосипу.

Безсоння

В одному з останніх інтерв’ю Олівія Ареццоло пояснила журналістам, чому людям дуже важливо спати достатню кількість часу. За її словами, крім видимих наслідків, таких як темні кола або мішки під очима, недосип сприяє і ряду інших проблем зі здоров’ям. Так, якщо людина буде регулярно мало спати, то це негативно позначиться на стані шкіри, адже вона не зможе виробляти достатню кількість колагену, а це призведе до втрати гладкості, тьмяного кольору і появи зморшок. Згідно з результатами наукової роботи, у добровольців, які спали менше п’яти годин на добу, відновлення шкірного бар’єру знизилося приблизно на 30%.

Читайте також:  Лікар пояснив, як діагностувати хвороби за кольором язика

Як передає британське інтернет-видання Daily Mail, посилаючись на слова Олівії Ареццоло, утворення прищів також є одним з побічних ефектів поганого сну. Фахівчиня пояснила, що це пов’язано зі зниженням імунітету. Також недосип сприяє накопиченню різних патологій. Через нього можуть з’явитися цукровий діабет, хвороби серцево-судинної системи або надлишкова маса тіла. Однак експерти не рекомендують і довго спати, адже тривалий сон теж негативно відбивається на здоров’ї. Оптимальний час для сну становить 8 годин.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News