Вчені проаналізували ряд досліджень, що дозволило їм зробити висновки, як форма пупка пов’язана зі здоров’ям. Наприклад, експерти впевнені, що його випирання сигналізує про схильність до простудних захворювань.

Фахівці радять власникам випираючого пупка бути обережніше особливо в зимовий період, щоб знизити ризики захворювань простудного характеру.

У свою чергу запалість може вказувати на приховані порушення органів травлення, не виключаються і проблеми з різкими перепадами кров’яного тиску. Вчені при цьому впевнені, що такі люди схильні до депресивних станів. Вдалося з’ясувати і те, що чоловіки і жінки з крихкими кістками найчастіше мають пупок мигдалеподібної форми, серед особливостей схильність мігрені і м’язовим дискомфортом.

Читайте також:  Вчені виявили продукти, які знижують ризик передчасної смерті

Головними болями нерідко страждають і особи, які мають рубець на передній черевній стінці у вигляді літери «I».

Пупок, що нагадує букву “U”, хоч і здається вельми привабливим, вчені вважають, що його власникам загрожують проблеми з нирками, висока ймовірність і хвороб шкіри. Якщо ж мають місце незвичайні варіації, то потенційно не виключаються проблеми з носом, зубами і вухами, хоча ризик розвитку хронічних захворювань досить низький.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News