Зірка поп-музики, американська співачка Селена Гомес перенесла операцію з трансплантації донорської нирки. Лікарі призначили 25-річній виконавиці пересадку органу, так як лікування системного червоного вовчака, якою вона страждає, не допомогло загальмувати прогресування захворювання.

Селена Гомес сама повідомила фанатам про перенесену трансплантацію нирки. Донором здорового органу для неї стала близька подруга.

Таблоїди в США пишуть, що влітку співачка, яка тільки записала новий альбом, несподівано зникла з горизонту, хоча повинна була активно займатися його просуванням. Як тепер виявилося, причина у артистки була поважна: спочатку вона перебувала в лікарні, потім їй знадобилася реабілітація.

Селена Гомес

Недуга Селени Гомес, системна червона вовчанка, відноситься до числа аутоімунних захворювань, які змушують імунну систему людини пошкоджувати здорові клітини організму. Один з типових наслідків хвороби – відмова нирок.

Читайте також:  Пакетовані соки містять агресивні хімічні речовини

Про своє захворювання Гомес дізналася в 2011 році: артистці стало різко погано на шоу, і вона була екстрено госпіталізована з нудотою і сильними головними болями. Реальний діагноз зірка намагалася приховувати протягом декількох років. У 2015 році, після вже озвученя в ЗМІ відомостей про червоному вовчаку, Селена Гомес підтвердила, що страждає саме від цієї хвороби.

Джерело: MedikForum