ГоловнаНовини Здоров'яСтрави, які не можна гріти вдруге

Страви, які не можна гріти вдруге

При повторному розігріванні у деяких продуктах можуть формуватися небезпечні для здоров’я сполуки хімічних компонентів, що входять до їх складу, пояснили фахівці.

Готувати

Зокрема, експерти радять не гріти повторно вже одного разу зварену картоплю. За їх словами, після двох-трьох розігрівань крохмаль, який міститься у картоплі розпадається на складові, які частково можуть не виводитися, замість цього накопичуючись в організмі і створюючи передумови до отруєння.

Куряче м’ясо і гриби також є продуктами, які, якщо вірити вченим, не потрібно їсти розігрітими повторно. Справа в тому, що в курятині і в грибах при цьому можуть повністю розпастися деякі білки і в результаті вивільняться хімічні сполуки, що негативно впливають на серце і печінку.

Читайте також:  Німецькі медики назвали п'ять ознак, які попереджують про апендицит

Крім того, не можна повторно гріти курячі яйця. Нехтування цією умовою може призвести до серйозного харчового отруєння. Але найбільш невідповідним і небезпечним з точки зору повторного розігрівання є буряк. Медики вказують на те, що природні нітрати, які містяться в буряку в такому разі починають видозмінюватися, що може завдати серйозної шкоди організму і здоров’ю.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News