Деяким він подобається особливо солодким, іншим подобається, що їх банан трохи більш твердий – але не тільки колір і консистенція змінюються зі стиглістю банана, а й інгредієнти.

Ви купуєте банани зеленого кольору, але через кілька днів воно перетворюється в яскраво-жовтий плід, і на шкірці з’являються маленькі коричневі крапки.

Але на якій стадії дозрівання банан найбільш корисний і містить найважливіші речовини?

Банан такий корисний

Банани надають на організм безліч позитивних ефектів. Вони багаті мінералами, такими як калій, який в основному потрібно клітинам організму.

Але жовтий фрукт також ідеальний як постачальник магнію і, таким чином, сприяє енергетичному обміну м’язових і нервових клітин. У той же час банани багаті клітковиною, яка позитивно впливає на перистальтику кишечника і травлення. Фрукт є популярним компаньйоном, особливо серед спортсменів-важкі тренування вимагають швидкого джерела енергії.

Читайте також:  Невролог з США назвав продукт для поліпшення якості сну

Але як банан може одночасно володіти всіма цими перевагами? Теоретично це неможливо. Користь банана повністю залежить від його стиглості.

У той час як зелений банан особливо багатий крохмалем (клітковиною) і калієм, банан з коричневою шкіркою підходить в якості швидкого джерела енергії, так як вміст цукру різко збільшується в міру дозрівання.

Дослідження, проведене в Індонезії, показує, що інгредієнти банана також змінюються в процесі дозрівання, і тому фрукт має безліч переваг.

Зелені банани практично не містять простих цукрів (фруктози і глюкози) і не забезпечують організм швидкою енергією. Це ідеальна альтернатива, особливо для діабетиків, оскільки рівень цукру в крові підвищується тільки через певні проміжки часу.

Читайте також:  Для довголіття та нирок: названий простий, але корисний чай

В останній фазі дозрівання вміст крохмалю особливо низький, так що частка довголанцюгових молекул глюкози значно нижче. В результаті тонкий кишечник повинен виконувати менше роботи по розщепленню окремих молекул. Це полегшує травлення банана і полегшує травлення, на відміну від зеленого банана.

Тому вибір бананів залежить від індивідуальних цілей.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News