Виявляється, літо може стати нелегким періодом у житті жінок, які виховують дітей – школярів або студентів. Як показало проведене у Великобританії дослідження, за час літніх канікул своїх чад ці жінки найчастіше значно додають у вазі.

Фахівці провели опитування, в ході якого зіткнулися з цікавим феноменом. Третина жінок-мам зізналися, що бояться супроводжувати своїх дітей в школу в перший день нового навчального року, – і ці переживання пов’язані з безрадісними змінами у фігурі.
 
Зацікавившись цим, експерти з’ясували, що багато жінок, у чиїх сім’ях виховувалися школярі та студенти, дійсно проявляли схильність до набору зайвих кілограмів за час відпочинку їхніх дітей. Причиною повноти у мам виявилося банальне переїдання солодким. Жінки зізнавалися, що в присутності дітей ім складно утриматися від солодощів, а через бажання провести більше часу з дитиною вони рідше відвідують спортзал. При цьому, навіть якщо діти виїжджали на канікулах в табір, манера переїдати зберігалася, але на цей раз в силу того, що мами починали хвилюватися і нудьгувати, і заїдали ці переживання.
 
Характерно, що з приходом вересня і початком занять у дітей їхні мами знову починають стежити за фігурою більш ретельно – поки не відбудеться наступний зрив, зазвичай під час різдвяних канікул.

Читайте також:  Хороший сон та продукти із залізом допомагають зміцнити імунітет

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 ПРИЧИН, ЧОМУ ЖІНКИ ПОВНІЮТЬ В ШЛЮБІ

ЧИМ СУВОРІШЕ ДІТЕЙ КАРАЮТЬ, ТИМ ГІРШЕ ВОНИ СЕБЕ ВЕДУТЬ