1. Налаштуйся на спокійну хвилю і знаходь час для себе. Відбудую передноворічний період так, щоб у ньому було, як можна менше стресів, напружених моментів і суєти. Так, це не просто, але пам’ятай про свою мету. Найкраще звичайно взяти додаткову відпустку перед святами, адже чим менше ти нервуєш, тим менше тобі потрібна їжа в якості заспокійливого засобу.

2. Позитивні емоції. Життя, повне вражень, робить навіть саму прісну дієту яку переносною і майже не помітною. Пам’ятай, чим більше в нашому житті подій, тим вищий наш тонус, тим швидше йде розщеплення жиру. Прописуємо тобі подорожі, виставки, театри, прогулянки і гарний настрій!

Читайте також:  Для бадьорості та тонусу: продукти проти осінньої сонливості

3. Спи міцно. Пам’ятай, чим повноцінніше ти висипаєшся, тим краще у тебе настрій, тим ти активніше протягом дня і тим швидше йде зниження ваги. Одна з причин зайвих кілограмів – хронічне недосипання.

4. Запишись на масаж, а ще краще купи абонемент і відвідай не менше 10 сеансів.

5. Введи в своє життя нове ставлення до харчування і якості споживаних продуктів. Продумуй раціон на кілька днів вперед. Для схуднення та оздоровлення тобі потрібен чіткий план. Наприклад, три прийоми їжі – сніданок, обід, вечеря – плюс два перекуси. Інакше помітних результатів не доб’єшся.

Читайте також:  Лікар-ендокринолог назвала найшкідливіший тип напівфабрикатів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЗАВДАННЯ №1: СХУДНУТИ ДО НОВОГО РОКУ!

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАГАДАТИ БАЖАННЯ В НОВОРІЧНУ НІЧ

ХУДНЕМО ПІСЛЯ СВЯТ