ГоловнаНовини Здоров'яСимптоми хвороб можуть проявлятися на обличчі

Симптоми хвороб можуть проявлятися на обличчі

Медики розповіли, які зміни з обличчям можуть виявитися симптомами захворювань.

догляд за обличчям

Очі. Якщо в області під очима часто проявляються набряки, а повіки виглядають припухлими, це може говорити про дисфункції щитовидної залози або ниркової недостатності.

Ще один симптом, який часто зустрічається – повіка, яка смикається. Якщо він спостерігається на протязі тривалого періоду часу, це може свідчити про низький рівень магнію, що також небезпечно для стану серця і судин.

Лоб. На лобі можуть несподівано з’явитися глибокі поперечні борозни – такий симптом є сигналом про порушення роботи шлунково-кишкового тракту.

Виникаючі на переніссі різкі вертикальні зморшки – можлива ознака виниклих в організмі проблем з печінкою і жовчним міхуром.

Читайте також:  Лікар розповів, як правильно і безпечно для здоров'я зберігати м'ясо

Щока. Якщо людина часто бліда, а шкіра має зеленуватий відтінок, можна з великою ймовірністю припустити наявність залізодефіцитної анемії – стану, небезпечного своєю здатністю впливати на зниження імунітету та виникнення ускладнень у серці та легенях.

У свою чергу почервоніння обличчя, не пов’язане з впливом зовнішніх факторів, може бути симптомом цукрового діабету і гіпертонії.

Ніс. У вигляді синіючого кінчика носа можуть проявлятися порушення в роботи серця і легенів. Червоний ніс вказує на підвищений тиск.

Губа. З виникненням тріщин в куточках губ пов’язаний дефіцит вітамінів групи В і мікроелементів, як залізо і цинк, що загрожує зниженням імунітету і небезпечний для стану нервової системи. Зокрема, через брак цих мікроелементів розвиваються депресія, підвищена тривожність.

Читайте також:  Названо найбільш багату антиоксидантами рослину

Джерело: Lhealth.info

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News