Вести побут потрібно правильно. А ще важливо вчасно позбавлятися деяких речей.

Деякі побутові предмети зберігати вдома однозначно не варто. Справа в тому, що вони можуть нашкодити здоров’ю.

Посуд із надглазурним розписом. У цьому випадку малюнок перебуватиме у верхніх шарах покриття посуду. Через це фарба може відокремлюватися від посуду під впливом високої температури або тертя. Зазвичай під час створення малюнка у разі використовують недорогі хімічні матеріали, які містять безліч важких металів: ртуть, свинець, кадмій та інших. У той самий час посуд з підглазурним розписом – цілком безпечно. Визначити, який саме розпис на посуді, можна за своїми відчуттями: навпомацки посуд з надглазурним розписом зовсім не гладкий.

Термокухлі з промислової нержавіючої сталі. У таких гуртках дуже багато важких металів, а вони відрізняються низькою стійкістю до корозії. Якщо гаряча вода постоїть у подібному кухлі якийсь час, то вона стане токсичною. Обов’язково потрібно позбутися термокухоль промислових класів 201 і 202.

Зацвілі палички для їжі з бамбука та дерева. Цвіль може погано позначитися на здоров’ї. Наприклад, через неї можна придбати розлад харчової поведінки.

Зубні щітки, якими довго користуються. Змінювати їх потрібно з кількох причин. Насамперед, на них залишається багато бактерій, які під час чищення зубів переносяться з рота. Крім того, бактерії потрапляють на щітки і тоді, коли вона просто стоїть у ванній кімнаті. Чим довше користуються щіткою, тим більше бактерій на ній накопичується.