Лікарі з США з Медичного центру Health Line перерахували найпотужніші продукти для очищення організму. Одним з варіантів є вживання квасолі, що володіє здатністю поглинати токсини на стінці кишечника.

Токсини являють собою біологічні отрути, які потрапляють в організм при неправильному харчуванні, харчових отруєннях, вживанні не фільтрованої води з водопроводу. В кінцевому рахунку це загрожує серйозними дисфункціями внутрішніх органів, що впливає на тривалість життя. У зв’язку з чим вкрай важливо виводити шкідливі речовини з організму.

Зокрема, горіхи містять антиоксиданти, які блокують вільні радикали, а також очищають нирки і внутрішні органи, що слід взяти до уваги, як і додавання в страви оливкової або мигдалевої олії, що мають пряме відношення до поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Не гірше з поставленим завданням справляється і квасоля, що поглинає токсини на стінці кишечника.

Читайте також:  Груші покращують захист від діабету та раку

У цьому ж списку потужних продуктів для очищення організму лимон, що містить високу концентрацію вітаміну С, що є відомим борцем з токсичними речовинами. Він же допомагає підтримувати кислотність організму. Не менш хороший в цьому відношенні крес-салат за рахунок сприяння вимиванню рідини з організму, тим самим позбавляючи тіло від усього непотрібного.

Часник же містить сірчану кислоту, яка є природним детоксифікуючим агентом, відзначають медики з США. Петрушка також спрацює на користь очищення організму, як і зелений чай за рахунок своїх потужних антиоксидантних властивостей.